لیزر موی زائد

استفاده از مطالب این وبلاگ با یا بدون ذکر منبع آزاد است

گیلان .خمام .مطب دکترحمیدرضا علیزاده تلفن 01324220899

 لیزر موهای زائد

آیا می دانید خانمها و آقایانی که پس از اپیلاسیونو یا اصلاح دچار ضایعات تیره و یا جوش در ناحیه ساق و

صورت می شوند، فقط بالیزر موهای زائد آن منطقه می توانند برای همیشه بهبودیابند؟ 

لیزر از روش های نوین و کم عارضه برای از بینبردن موهای زائد بدن است که باعث کاهش رشد موهای ناخواسته برای طولانی مدتاستفاده می شود.مطالعات زیادی نشان دهنده مؤثر بودن و بی خطر بودن لیزر مو میباشد. در حال حاضر لیزرهای مختلفی برای کاهش موی زائد وجود دارد. لیزرهایجدید طول موج معین و میزان نفوذی دارند که توسط رنگدانه های مو جذب می شوند وجذب بقیه پوست نمی شوند. بنابراین عوارض کمتری دارند و ایجاد سوختگی یا لک وفرورفتگی در پوست نمی کنند.

 
بنابراین بدون تأثیر بر پوست، موهارا از بین می برند و یا برای همیشه کاهش می دهند. خانم هایی که از موهای ضخیمو مشکی صورت یا موهای زائد دیگر رنج می برند و یا آقایانی که روی گونه هایشانپرموئی دارند و یا موهای گردن آنها باعث ایجاد جوش های مقاوم به درمان میشوند می توانند با استفاده از لیزر این موها را برای همیشه از بین ببرند و یابسیار نازک کنند.
در برخی از خانمها به دنبال اپیلاسیون ساق پا و ران ودست به دلیل رشد مو در زیر پوست دچار جوش می شوند و لکه های قهوه ای ایجادشده در محل آن برای مدت طولانی باقی می ماند و ظاهر ناخوشایندی ایجاد می کندکه با داروهای موضعی یا حتی تغییر روش اپیلاسیون بهبود نمی یابد.

تنهاراه درمان آن از بین بردن دائمی موهایی است که زیر پوست می روند و این کار بالیزر امکان پذیر می باشد. لیزر باعث از بین بردن موها می شود در نتیجه موییرشد نخواهد کرد که زیر پوست برود و ایجاد جوش یا لک کند.
هرچه مو ضخیم ترو مشکی تر باشد، بیشتر نور لیزر را جذب میکند و بهتر از بین می رود. موهایبور یا سفید یا خیلی نازک جذب لیزر کمتری دارند و به همین دلیل خوب جواب نمیدهند

به دلیل سیکل رشد موها، لیزر موهای صورت هر 4 تا 6 هفتهیکبار و موهای بدن هر 2 ماه یکبار تکرار می شود تا از بین برود یا نازک شود. افراد مختلف پاسخ دهی متفاوتی دارند و به طور متوسط لیزر مو باید از 5 الی 8جلسه تکرار شود تا نتیجه مطلوب حاصلشود.جهت هماهنگی برای لیزر موهای زائد توسط آقای دکتر یا خانم دکتربا شماره بالا تماس بگیرید

 

 

/ 5 نظر / 81 بازدید
رضوی شاپ

"صلي الله عليك يا ابالحسن يا علي بن موسي الرضا" با اهداء سلام **پایگاه عرضه محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی**، استفاده از محصولات فرهنگي حرم مطهر رضوي را، در هر مكاني از كشور كه هستيد،فراهم نموده است. .واحد پشتيباني رضوي شاپ. www.razavishop.com

مونا

واقعا ممنون كه گذاشتين[عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی]

s_g

سلام وبلاگت خيلي خوبه به ماهم سر بزن نظرت رو در مورد تبادل لينك بگو

مريم

سلام خوبي ؟ وبلاگ بسيار خوبي داري اگه موافق باشي با هم تبادل لينک کنيم ؟ اگه موافقي منو با عنوان کسب درآمد از اينترنت لينک کن سپس منو تو نظرات با خبر کن تا منم سريع لينکت کنم !

مريم

سلام خوبي ؟ وبلاگ بسيار خوبي داري اگه موافق باشي با هم تبادل لينک کنيم ؟ اگه موافقي منو با عنوان کسب درآمد از اينترنت لينک کن سپس منو تو نظرات با خبر کن تا منم سريع لينکت کنم !